Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Skutki uboczne zaburzeń wzwodu

Brak erekcji wpływa na mężczyznę na wielu poziomach. Nie zawsze mówi się o jednak o tym jak panowie się czują, gdyż każdy skupia się na fakcie, że na skutek niedopływania krwi do penisa, nie jest on w stanie osiągnąć wzwodu. Wielokrotnie, nie jest to największe zmartwienie panów, gdyż problem dotyka w bardzo negatywny sposób przede wszystkim ich psychiki. Dokładniej mówiąc chodzi o słynne poczucie wartości, które silnie cierpi na problemach z zaspokojeniem zarówno samego siebie, jak i ukochanej. Lęk oraz strach przed odrzuceniem przez kobietę może okazać się tak silny, że mężczyzna stara się odwrócić uwagę od źródła problemu, czyli samego siebie i zwalić winę na partnerkę.

Panowie korzystają z różnorodnych wymówek, jak chociażby brak umiejętności kobiety, wykonywanie wszystkiego na odwrót, a w najgorszym wypadku można poruszyć drażliwe kwestie, czyli partie ciała stanowiące kompleksy dla partnerki. Przedstawiona sytuacja wielokrotnie ma nieciekawy finał, a mianowicie zakończenie związku, który przed pojawieniem się choroby był szczęśliwy oraz udany. Nawet, jeśli mężczyzna nie przyznaje się do problemu, ani nie wini kobiety, a zaczyna unikać kontaktów seksualnych, nie wróży to dobrze przyszłości związku, gdyż partnerka prawdopodobnie zacznie szukać winy w sobie. Wśród skutków ubocznych choroby należy wspomnieć także o znacznie mniejszym libido panów.

Jak wiadomo libido odpowiada głównie za popęd seksualny, a więc chęć współżycia. Oczywiście, mężczyzna po ukończeniu 50 lat, a nawet i starszy nie musi codziennie kochać się ze swoją partnerką, ale całkowita utrata zainteresowania seksem także wskazuje na zaburzenia erekcji. Osoby cierpiące na impotencję Kamagra2020.pl nie mają wytrysku, nawet jeśli są one w stanie współżyć, całkowite spełnienie nie nadchodzi. Impotencja objawia się także brakiem porannej erekcji, która pojawia się przez większą część życia mężczyzny. Jej zanik oznacza obowiązkową wizytę u lekarza.